Від Львова до Бахмута: Галицькі музики та поети завітали на Схід

Від Львова до Бахмута: Галицькі музики та поети завітали на Схід

У свято 8 Березня жінки Бахмута отримали прекрасний подарунок! У рамках «Акцій братерства «Із Заходу на Схід» у Школі мистецтв відбувся виступ львівських артистів.

Це було неперевершено! Інструментальний ансамбль Львівської філармонії «Високий замок» вразив слухачів виконанням авторських та народних пісень, сучасних та класичних український інструментальних композицій. Зіграні із завзяттям, галицькі мелодії не залишали байдужими, змушуючи слухачів, нестримуючись, кидатися у танок. Тендітні дівчата із вокального тріо «Крайня хата» співали акапела і в супроводі ансамблю: від їх пісні посміхалися і загоралися серця.

Музичні композиції доповнювали вірші галицьких поетів, які приїхали на Схід із громадянською лірикою, у який відлунювалася донбаська війна, а також не оминули свято весни та Шевченківські березневі дні.

Від «Бахмута Українського» нашим гостям зі Львова волонтери, як завжди, вручили сіль землі нашої. А ось навзаєм ми отримали від поетів Львівщини збірки їх творів з автографами.. У теплому, дружньому спілкуванні (довго не могли розійтись, наговоритись) дізнались, що про нашу організацію вони багато чули і знають. Для нас це дійсно приємно і важливо!

А вірші- бальзам цілющий, вірші – сумний щоденник… Любов Долик  

Дякуємо нашим друзям із Львівщини за цілющий бальзам!

Дивіться також – ФОТОГАЛЕРЕЯ: Концерт артистів Львівської філармонії