Запрошуємо на публічну лекцію Олі Михайлюк "Текст, звук, зображення в мультимедійній виставі" у Бахмуті

Запрошуємо на публічну лекцію Олі Михайлюк "Текст, звук, зображення в мультимедійній виставі" у Бахмуті

Агенція “Артполе” за підтримки громадської організації “Бахмут Український” та вільного простору “Майстерня” запрошує бахмутян на публічну лекцію режисерки Олі Михайлюк.

Що: Лекція – Текст, звук, зображення в мультимедійній виставі

Де і коли: середа, 28 лютого, 11:10 — Горлівський інститут іноземних мов (вул. Садова,78-а), 16.30 – Бахмутське музичне училище (вул. Лермонтова, 12)

Можливо, ви бачили мультимедійний проект “роздІловІ” з Сергієм Жаданом, виставу “Альберт, або найвища форма страти” з Юрієм Андруховичем чи перформанс М’ЯТА . паМ’ЯТАєте? А в березні на нас чекає нова “Безкінечна подорож, або Енеїда”. В кожному з творів “спочатку було слово”. Як з’являлися візуальні образи? Як народжувалася музика? Як врешті це перетворювалося на єдиний мультимедійний твір? Режисерка згаданих проектів — Оля Михайлюк — поділиться історіями творчого процесу та своїми думками щодо синтезу мистецтв

Оля Михайлюк: Коли текст оживає. коли одні слова хочеться написати пером на тонкому папері, а інші — видряпати ножем на парті. коли між рядків чуєш дихання, стогін, або пісню. коли бачиш ландшафт, в якому з’явлється… крапка. людина. наближається. впізнаєш силует. ближче. вона дивиться прямо в очі… я спробую говорити про різні засоби й інструменти роботи з різними медіа. про синкретизм — єдність мистецтв у первісному ритуалі. але більше — про народження й розвиток кожного з творів, про взаємодію з колегами, про певні закони, за якими дію, створюючи нову роботу. мені цікаво досліджувати, спостерігати, але не занурюватися, лишатися на тій межі, з якої мені доступна і музика, і поезія, наприклад, або і музика, і образи візуальні. і рухатися до тої точки в часі й просторі, де всі вони існують водночас, і де народжується мистецький твір.

Більше про проекти Олі Михайлюк http://cargocollective.com/oliamykhailiuk

Лекція відбувається в рамках проекту UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).