"Перехрестя": в Бахмуті презентували книгу коміксів про війну

"Перехрестя": в Бахмуті презентували книгу коміксів про війну

Презентація книги коміксів про війну в Україні “Перехрестя” відбулася в Бахмуті. Захід був проведений у краєзнавчому музеї і зібрав багато активістів, які зацікавилися таким незвичним виданням.

У книзі зібрали дев’ять новел, які були створені на основі усних історії різних людей, що опинилися у вирії війни, об’єднані в книзі, зробленій в стилі коміксів. Над книжкою працювали громадські активісти України та Німеччини, проект став можливим завдяки зусиллям Східноукраїнського центру громадських ініціатив та німецької організації Libereco.

Одну з історій, яка створена за розповіддю медсестри із Миронівського на лінії розмежування, разом із ілюстратором створила волонтерка “Бахмута Українського” Єлизавета Гончарова. Авторка розказала про жанр коміксів, який ще називають графічною новелою, та зізналася, що створення цієї книги далося авторам непросто.

Книга вийшла трьома мовами – українською, російською та англійською. Усі присутні на презентації змогли отримати свій екземпляр, книги отримали також краєзнавчий музей та представники декількох шкільних бібліотек.

Презентація “Перехрестя”, крім Бахмута, відбулася в Торецьку та ще планується у Костянтинівському районі.