Волонтери "Бахмута Українського" відвідали засідання суду у справі майора ЗСУ Головка

Волонтери "Бахмута Українського" відвідали засідання суду у справі майора ЗСУ Головка

У Бахмуті відбулося засідання Апеляційного суду Донецької області, який скасував вирок по справі майора ЗСУ Олега Головка, якого звинувачують в організації розбійного нападу в зоні АТО в вересні 2014 року. Раніше суд Костянтинівни приговорив його до 10 років позбавлення волі із конфіскацією.

Підсудний наполягає, що органи військової прокуратури фальсифікували справу, а його самого протягом кількох днів жорстоко катували підсовуючи на підпис якісь документи. По цьому кричущому факту вже протягом кількох місяців за рішенням Печерського суду Києва має бути відкрите кримінальне провадження, але прокуратура його ігнорує.

Апеляційний суд, скасувавши вирок і повернувши справу до суду першої інстанції, все ж залишив Головка під вартою ще на два місяці, незважаючи на критичний стан здоров’я: лікарі підтвердили гіпертонію 3-ї стадії, а в Бахмутському СІЗО не можуть надати спеціалізовану допомогу. Адвокат Головка наполягав на зміненні запобіжного заходу, четверо народних депутатів також клопотали про це, але марно. Про цю ситуацію повідомили Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерію Лутковську.

У засіданні у якості слухачів та журналістів взяли участь активісти “Бахмута Українського”, які підтримали офіцера, виступаючи за справедливий суд.

Детальніше про справу Олега Головка, відео засідання – за посиланням.