Увага! Фільм, який варто подивитися!

Увага! Фільм, який варто подивитися!

Травень 2014 року. У селі Селезнівка неподалік Алчевська Оля Михайлюк, Сергій Жадан, Олексій Ворсоба та Влад Креймер збираються для створення проекту «роздІловІ», що поєднує сучасну поезію, музику й візуалізацію. Робота триває у просторі старовинної вілли — садиби Мсциховського. Організовувати репетиції та виступ допомагають місцеві мешканці. Наближається день прем’єри, а ситуація на Донбасі загострюється і у довколишніх містах виникають нові й нові блокпости…

5 березня оновлена версія проекту «роздІловІ» буде представлена у Бахмуті (подробиці незабаром на www.artpole.org). А зараз — нагода дізнатися з чого все почалося. Після показу відбудеться обговорення за участю Тетяни Манзюк (агенція АртПоле), однієї з координаторок проекту у садибі Мсциховського.

Режисер фільму — Вадим Ільков. Народився в Донецьку, живе і працює в Києві. Оператор-постановник документальних та анімаційних стрічок як на базі кіностудії ім. Довженка, так і незалежного виробництва.

відгуки про фільм
…маємо змогу детально спостерігати за тим, як з окремих частин створюється єдине ціле. А для цього треба і прагнення віднайти гармонію, вміння йти на компроміси і бачити неочевидне. Окремим героєм фільму є суспільно-політичне тло — події відбуваються у травні 2014 року. Меланхолійні індустріальні пейзажі, напівзруйновані радянські будівлі… Незважаючи на складну ситуацію у регіоні, поет та музиканти здійснюють своєрідну культурну інтервенцію. Окремі кадри присвячені вмінню не тільки говорити, але і слухати. І не важливо, чи мовою тут є українська, чи російська, тому що в першу чергу це мова порозуміння. (Артур Біляшевич, BETV).

Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.