Невідомі обличчя волонтерів. Олександра Михайлівна Стародубцева

Невідомі обличчя волонтерів. Олександра Михайлівна Стародубцева

Свою громадянську позицію пенсіонерка Олександра Михайлівна Стародубцева ніколи не приховувала: у важкі часи 2014 року допомагала захищати Україну, чим могла.

Вона писала рукописні листи воїнам, де материнськими словами підтримувала хлопців. Передавала гроші та речі волонтерам, виходила на мітинги та акції. Вона вишила портрет загиблого на українському мітингу у Донецьку земляка, Героя України Дмитра Чернявського. А потім самотужки взялася підтримувати сім’ї загиблих воїнів – бахмутчан: за її допомоги декілька дітей кожного місяця отримують грошову допомогу та подарунки на свята.

Містяни  знають Олександру Михайлівну, як дуже сміливу жінку: декілька місяців вона виходила на самотній пікет з плакатом, де Путін звертається до тих, хто не бажає думати: «За дебілів. Без вас не було б мене!». Запеклі дебати, нажаль, інколи приводили навіть до фізичних травм. Вже місяць, як Олександра Михайлівна майже не виходить з дому: відважна пенсіонерка так і не змогла оговтатись від «спілкування» з одним з фанатів «руського миру».

За мужність та відданість Україні Олександра Михайлівна Стародубцева була нагороджена медаллю від батальйону «Донбас», який одним з перших прибув до міста для його захисту.

IMG_7470

Київські глядачі мистецької акції «Розділові»,  що нещодавно відбулася у Бахмуті, написали Олександрі Михайлівні листівки, які волонтери «Бахмута Українського» їй передали після вистави.