"Бахмут Український" передав військовим ноутбук та принтер

"Бахмут Український" передав військовим ноутбук та принтер

Цю історію, мабуть, пам’ятають наші постійні читачи: на сторінці ФБ “Бахмута Українського” до нас звернувся земляк Богдан, який проходить службу у легендарній 81 бригаді, що остання залишала ДАП. Нещадавно хлопці вийшли з-під Зайцевого, на місці нової дислокації вони вже почали обживатися. Богдан просив тільки ноутбук та принтер: щоб вести всю документацію по закону, йому доводилося пів-зарплатні тратити на роздруківку. Та й не вистачало единого командирського (власний) ноута  на всіх офіцерів. 

IMG_0371ретуш

Тому ми вирішили обов’язково допомогать, бо земляк -доброволець! На наше прохання дуже охоче (як завжди) відгукнулися київскі IT-шники. Ноутбук та принтер приїхали Новою поштою.

IMG_0374ретуш

Сьогодні представники “Бахмута Українського” побували в гостях у бійців 81 бригади, передали техніку, а також чай, шампунь, ліки, прапор та багато книжок для бібліотеки, яку завдяки волонетерам було започатковано у бригаді. Дякуємо бахмутчанці пані Ірині, яка разом з друзями допомогла зібрати цілий багажник подарунків. 

IMG_0382ретуш

Хлопці дуже дякували, але призналися, що вже не думали, що люди зараз ще допомогоають армії. Це для них була приємна несподіванка.

IMG_0376ретуш

І розповіли про свою потаємну мрію: зовнішній диск для зберігання інформації: фото, відео бригади (це ж жива історія!), фільмів для виховних робіт. Якщо є бажаючи допомогти нам втілити цю мрію у життя- чекаємо вашої допомоги!