“Бахмут Український” шукає інформацію про загиблих в цій війні земляків

“Бахмут Український” шукає інформацію про загиблих в цій війні земляків

За ці п’ять років в нас, як волонтерів, накопичилось багато речей та спогадів, які обов’язково треба показувати та розповідати. Тому ми в своєму офісі започаткували імпровізований музей: там є прапори, що подарували різні підрозділи, яким ми допомагали, речі з військових сухпайків, фото, книжки, що пройшли разом з бійцями запеклі бої, символи минулого, яких допомагали позбавлятися бійці тим, хто ментально застряг в “совку” і багато ще чого цікавого. Зібралась в нас й дуже цікава бібліотека сучасної української літератури.

Але ми усвідомлюємо, що найважливіше- це пам’ять про людей. Особливо, якщо вони ціною свого життя забезпечили нам можливість жити в рідному місті у вільній Україні. Тому зараз ми починаємо ремонт в однієї з кімнат нашого складу, де буде розташований інтерактивний музей цієї війни, де головну увагу ми приділимо мешканцям Бахмута та Бахмутського району, що загинули під час АТО чи ООС. Щоб туди міг зайти кожний, хто хотів би подякувати, щоб про цих людей знали наші діти, щоб справжню історію вони вивчали через призму вчинків своїх земляків.

Ми знаємо, що отримати повну інформацію про цих людей, зробити цікаві експозиції зараз не так просто. На разі, навіть кількості загиблих серед бійців ЗСУ, Нацгвардії, добробатів, що родом з наших місць, ніхто ще не підрахував. Тому ми звертаємось до всіх, у кого є будь-яка інформація про наших героїв. Місцеві, побратими, волонтери — пишіть чи дзвоніть нам, щоб ми могли зробити все для увічнення пам’яті ваших рідних та побратимів. Ми з вдячністтю запишемо ваші спогади, приймемо в дар пам’ятні речі, фото, відео.

Крім цього, запрошуємо приєднатися до нас мешканців Бахмуту та району: нам потрібна допомога, в тому числі, під час пошуків інформації в Інтернеті, запису відео, монтажу матеріалу, ремонту в кімнаті майбутнього музеї.

Електронна адреса: ukrbahmut@ukr.net

Сторінка в ФБ https://www.facebook.com/bahmutukr/

Телефон 050-628-54-98, 050-987-02-17