УВАГА! Цікава лекція "Репресивні органи тоталітарної системи"

УВАГА! Цікава лекція "Репресивні органи тоталітарної системи"

Шановні друзі! 15.02 (п’ятниця) у 15.00 в Краєзнавчому музеї в рамках Відкритого лекторію Україна крізь простір та час відбудеться лекція  Вадима Золотарьова з теми “Репресивні органи тоталітарної системи”.

Часи «Великого терору»  на Донбасі. Історичні відомості про виконавців смертних вироків

 У 2017 – 2018 рр. виповнилося 80 років проведенню  «Великого терору» в Україні. За офіційними даними НКВС УРСР Трійкою  УНКВД по Донецькій області в 1937 г. було засуджено 12383  людей (5430 до розстрілу, 7107 до таборів), а в січні  – червні 1938 г. – 3280  –  всі до розстрілу Про особливості проведення «Великого терору» та тих, чиїми руками він проводився розповідає  Вадим Анатолійович Золотарьов, кандидат технічних наук, доцент Харківського Національного університету радіоелектроніки, дослідник історії органів радянської держбезпеки.

Вадим Анатолійович Золотарьов –   член обласної редакційної колегії Харківського тому серії «Реабілітовані історією», лауреат премії Служби безпеки України 2003 року,  автор і співавтор 11 книжок  та   83  наукових статей   з історії органів комуністичної держбезпеки, опублікованих в книгах і журналах України, Польщі, Німеччини, Росії.