Допомога з усього світу: волонтер "Бахмуту Українського" звітує!

Допомога з усього світу: волонтер "Бахмуту Українського" звітує!

Віктор Горобець, один з першіх волонтерів Бахмуту, звітує про допомогу у січні. Усього 31 день, а скільки всього зроблено! 

“Січень видався насиченим, так що приємно згадати. Трохи запізнившись, вже на початку лютого звітую щодо останніх подій… А події надихають. Продовжуються грошові і матеріальні надходження на потребу армійського спецназу і виготовлення маскувальних засобів для вояків ЗСУ. Пан Viktor Gusyev з Ірландії через Вестерн Юніон перекинув 51.34$ на придбання основи для виготовлення сіток, за що йому велика подяка від волонтерської групи “Бахмут Український”.

Також не забуває про нас і постійний спонсор з Харкова пан О. який тестуючи переводи у складних і незвичних умовах, у три різних способи перекинув 1300 гривень з тою самою метою. Дуже йому вдячний за допомогу. Таким чином наша пані Г. закупила 12 кілограмів основи на майбутні виробничі досягнення. Залишок від сукупної суми, а також усі раніше зібрані гроші, які вдалося заощадити внаслідок безкоштовної поставки поліуретану, пішли на виготовлення семи глушників калібру 5.45, виробництво яких добігає кінця.

У фінансуванні також допоміг мій старий знайомий пан Дмитро К. який пожертвував на таку благородну справу 800 гривень. Сподіваюся усі 7 “модераторів” і перші 20 демпферів з поліуретану на автоматичну зброю для армійського спецназу підуть у справу вже наступного тижня. Але це ще не все, бо все той же харків’янин пан О. ще минулого року у дружній КНР замовив на пробу партію батарейок CR123A для високотехнологічних засобів розвідки і полювання на кацапів. Батарейки йшли довго – два місяці. Мабуть Великим Шовковим Шляхом №3, обминаючи останнього ворога. Тим не менше, усі 50 нарешті дісталися Бахмуту. Ну і плюс 20 невеликих типу ААА на додачу – від щирого серця… Акцентую, що такі батарейки дуже дорогі, у нас одна вартує близько 70 гривень. У братній КНР начебто удвічі дешевше. Батарейки вже розподілені між батальонами 3-го полку СпН.

сп3

Тим часом пані Олена Лав домовилася з патріотами з Хмельницького і вони надіслали нашій “Веселій Хунті” цілих 612 кг об’ємної ваги якісного і смачного матеріалу камуфляжного забарвлення на майбутнє наповнення основи: плести – не переплести. Теж – низькій уклін їй і людям з Хмельниччини.

сп4

Учора з Костянтином Чаловським забрали цю важливу передачу разом з дерев’яним піддоном. А чого добру пропадати? Згодиться і деревина! Хіба наш підвал не бореться за звання найкращого підвала міста? Одразу стало веселіше працювати. Заразом з Костянтином відправили і чергову посилку 2-му батальону 3-го полку спецназу: двадцять п’ять батарейок CR123A, 10 батарейок ААА (від пана О. з Харкова), а також ремінь-трьохточку, кобуру на ногу і дві аптечки стандарта НАТО – у якості спонсорської допомоги від “добрих людей”, які пішли на ротацію, але багатозначно обіцяли повернутися. Відправку посилки здійснили за рахунок волонтерської картки Нової Пошти, тим самим перевіривши, як діє механізм. Потянуло на 52 гривні…

сп1

 І наостанок маю чергове прохання. Днями отримав завдання на збір рюкзаків для спецпризначенців. Хлопці просять або систему ILBE від морської піхоти США, тільки б/у і без гідраційної системи, бо інакше дорого, або щось аналогічне вітчизняне. Простіше кажучи: допоможіть, хто може. Наразі вже є 1000 гривень: 900 від “добрих людей” і 100 мої, заощаджені на посилці… Разом переможемо!”