Понад п’ятдесят людей отримали допомогу на складі "Бахмута Українського"

Понад п’ятдесят людей отримали допомогу на складі "Бахмута Українського"

Напередодні холодів велику партію теплих речей було роздано на складі “Бахмута Українського”. Більша частина – це дитячі та жіночі речі, які були надані різними людьми з міста Києва. 

Незважаючи на розібрану підлогу в коридорі, де працівники ЖЕКу ремонтували комунікації будинку, волонтерам “Бахмута Українського” вдалось організувати видачу теплих речей. Для хлопчиків 4-9 років знайшлися чудові нові шапки -ушанки з зображенням Гаррі Поттера. А ось дівчаткам мами шукали інші цікаві речі: від шкільної форми до зимових курток. 

Для вагітної жіночки, яка разом з першою донькою переїхала з Дебальцевого, підібрали одяг та подарунки для майбутнього малюка: м’який полог для манежу, теплий комбінезон та інші дитячі речі. 

Місцева жіночка, у якій нещодавно згорів будинок, тому вона з двома дітьми зараз мешкає в гуртожитку, отримала не тільки речі, а я кавоварку. Хтось знайшов подушки, хтось- ковдру- бо у багатьох переселенців досі не налагоджений побут так, як це було в мирні часи, вдома…

Літня жінка тільки півтори місяці, як переїхала з Донецька- до доньки-інваліда, яка вже два роки мешкає в Бахмуті. Тому для старенької в нагоді стали шуба, теплі кофти та светри. На видачу вона прийшла в легкій кофтині, в якій виїхала з дому. 

А всі діти, які прийшли з батьками, знайшли собі щось з канцелярії чи іграшок! 

Ми не втомлюємось дякувати тим волонтерам, які збирають речі для наших підопічних у небайдижих людей в різних куточках України. Разом ми -сила!