В Бахмуті презентували мультфільм, що зробили місцеві діти

В Бахмуті презентували мультфільм, що зробили місцеві діти

На фестивалі, на який бахмутян запросила група військово-цивільної адміністрації, “Бахмут Український” та Андрій Кузнецов вперше показали мультфільм, що діти придумали та зробили своїми руками. 

Зовсім недавно, на початку літа, Андрій Кузнецов зібрав навколо себе дітей, які на перший погляд, нічим не відрізняються від своїх однолітків. Це були сором’язливі, не впевнені в своїх словах і діях підлітки. Але це було спочатку…

Андрій дуже швидко і легко, здавалося, перехопив їхню всю увагу на себе, ніби нічого особливого й не роблячи. Але це на перший погляд. Він перемикав їх увагу то на одне, то на інше, змінював їх діяльність, тему. Вони дивились мультфільми, які створили такі ж діти, як і вони, малювали на задану тему. Дівчатка спочатку соромились показувати свої малюнки. Та з часом вони охоче розповідали про свій задум, далі поєднували всі малюнки і створювали загальну роботу. В них з’явилась впевненість, віра в себе. Це багатого вартує.

Далі була кропітка робота над створенням вже самого мультфільму. Адже саме це і ставив за мету Андрій. Роботу над створенням  мультфільму вже завершено. Про нього розповідає автор ідеї та наставник дітей Андрій Кузнецов:

“Це – перший мультфільм із серії проекту «Наші герої» . Над мультфільмом працювали юні волонтери ГО «Бахмут Український», учні ЗОШ № 7, 18,12, м. Бахмут. На вулиці спекотне літо 2017, Бахмут оповитий спекою, часом відпусток, і полуденним шелестом дерев: – Siesta, siesta, siesta. Повернувшись з далеких і близьких подорожей, засмаглі, щасливі і красиві люди виходять ввечері на променад. Зустрічі, розмови, пиво, спогади, пригоди, помідори, дача, море, інститут, ремонт, бабло, діти, онуки, школа … Люди як люди. Тільки вже 3-й рік на сході України йде війна … Зовсім поруч і відгомони всі бачать і чують … чи вже не бачать і не чують ? Проект «Наші герої» виник не випадково, як нагадування що величезна кількість людей жертвують собою захищаючи нашу Україну. Що, як і раніше працюють волонтери і допомагають нашим воїнам. Створюються програми з реабілітації наших героїв, громадські активісти формують нове громадянське суспільство і багато, багато інших хто робить для нашої перемоги і незалежності України. Головні запитання:що ще можливо зробити? І Що роблять інші?”

Подивитися мультфільм можна за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=O9HA2Jm8q3wr