Мирослава. Як це було: пишемо історію особистостей

Мирослава. Як це було: пишемо історію особистостей

Подорожі відкривають не тільки нові місця, але й нові можливості. Через подорожі і життя життя проходять люди, події, відчуття. 
У Києві випадково дізналися про нагородження нашої Мирослави. Донька політв’язня Мирослава пройшла Майдан, волонтером приїхала до Бахмуту. В шпиталі побачила наших дітей. які допомогали пораненим і повернувшись сказала чоловікові, що повинна бути на Сході. Медична рота, батальон ім.Кульчицького – підрозділи, які були завжди найближчі до “нуля” і медики яких приймали поранених прямо з поля бою. Зараз вона знову фельдшер пункту екстреної медичної допомоги “Чижиків”.

А вчора Мирослава стала одним з  двадцятки номінантів на медичний “Оскар” – “Орден Святого Пантелеймона” – Честь медичної професії: 

Довідка “Орден Святого Пантелеймона” – головна громадська відзнака для медиків, створена за підтримки  глав усіх  християнських церков в Україні, Міністерства охорони здоров’я та Національної Академії медичних наук.

Ми знаємо нашу Мирославу і такою:

Світлина з фотовиставки “Генетичний код Бахмуту”, на якій військові, волонтери, переселенці , молодь і люди поважного віку сфотографовані в українському одязі з колекції творчої майстерні “Оберіг” м. Бахмуту.

Подивитися про подію можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=fTLj9a1Jg4A&feature=share

На першому ФОТО Мирослава після одного з майстер-класів в виставковій кімнаті “Оберігу” під час короткого відрядження у справах у Бахмуту по дорозі до Попасної в грудні 16 року