На Донбасі презентували книгу "Десь поруч війна" Єлізавети Гончарової

На Донбасі презентували книгу "Десь поруч війна" Єлізавети Гончарової

Волонтер “Бахмута Українського”, спеціальний кореспондент “Українського тижня” Єлізавета Гончарова презентувала у звільнених містах Донбасу свою книгу “Десь поруч війна”, яка вийшла друком у видавництві “Темпора”. Зустрічі відбулися у Бахмуті, Торецьку, Слов’янську, Краматорську, Костянтинівці та Покровську, де всі охочі могли придбати та замовити примірник видання і обговорити події, які зображено у вигляді художніх репортажів у книзі.

Книга “Десь поруч війна” — це мозаїка людських історій із прифронтових територій, — історій дуже різних, неоднозначних, які потребують незамуленого погляду. Насамперед цей художній репортаж про людей, чиї життя були ґвалтовно змінені воєнними діями, чий побут і сім’ї були зруйновані, чиї діти, ба навіть домашні улюбленці не уникнули насильницького впливу. Зрештою, ця книжка — це нерозчуте багатоголосся тих, хто й далі живе, доки десь поруч війна.

Замовити книгу Єлізавети Гончарової “Десь поруч війна” можна за тел. (+38 044) 234-46-40, або e-mail: tempora@ukr.net.

Перші читачі вже поділилися враженнями від книги у соцмережах. Свій відгук також можна лишити під тегом #Десь_поруч_війна.