Допомога для бійців в Бахмут приходить звідусіль!

Допомога для бійців в Бахмут приходить звідусіль!

В нашій країні всі захищають незалежність: великий Кобзар, команда редакції обласної газети, дошколята, школярики і, навіть, дід з весільним костюмом…

sa4

Наші давні друзі з м. Хмельницький надіслали чергову посилку з теплими речами, пресою, книгами і дитячими подаруночками. Ініціатором збору був відповідальний секретар газети ” Подільські вісті” Олексій Тимощук.

hmelnytskyj-zbyr-rechej

З легкої руки через наполегливу працю народився дуже гарний варіант “Військового Кобзаря”. Невеличке  унікальне  видання містить яскраві твори Тараса і  розповіді про вплив творчості Шевченка на світову історію і, навіть про дива, що пов’язані з “Кобзарем”. Дивовижним є і те, що кожен екземпляр “Військового Кобзаря” містить надписи-побажання українським військовим від учнів хмельницьких шкіл.rБагато дорослих і малечі збирали посилки. Діти молодшої та середньої групи дитячого садка малювали нашим захисникам малюнки, робили сніжинки.

sa5

Навіть 81-річний Петро Дубовий приніс зворушливий лист і пакунок зі своїм весільним костюмом, який він передав, як символ для неодруженого бійця і побажав вернутися всім хлопцям живими-здоровими додому.

normalnyj-dyd-petro

sa1

Ну як тут не бути впевненими у своїй перемозі!

sa7