Від глушників до "кікімор" – все для перемоги!

Від глушників до "кікімор" – все для перемоги!

Дійсно вдало рік розпочався! Нещодавно пан С. передав 1000 гривень для купівлі трьох глушників калібру 5.45, які вже були готові і тільки того чекали… Гроші виявилися з Німеччини. Величезна подяка прихильнику України з ЄС!

Крім глушників, спецпризначенцям були передані також одна «кікімора» і один білий маскувальних халат від нашої майстрині Олени З. А також 22 упаковки сухого пального від Наталі В і Валентина Б. – дуже корисна річ узимку. Посилку своїм транспортом доправили у розташування вояків ті самі добрі люди, які вже неодноразово допомогали з купівлею мілітарних речей. Дякуємо усім патріотам України! Отриманий товар одразу пішов у справу і має схвальні відгуки.

что-то для Вити

Зібрали гроші на купівлю поліуретану для виготовлення демпферів на автоматичну зброю. Замовлення на одній з полтавських фірм потянуло на 1566 гривень, а ось за аналогічний товар у Світловодську нарахували 730.03 разом з комісією. Плюс 32 гривні за доставку. Розклад по фінансах:
200 грн – залишки від з купівлі автонавігаторів з грошей пані Лесі Ткач з Австралії,
200 грн – допомога від пані Оксани Собко з Києва,
250 грн – вислав пан В.С. Левандовський з Києва,
112 грн – волонтер Віктор Горобець.
Але сталася приємна несподіванка і на Новій Пошті посилку нам віддали безкоштовно. Під час переговорів з фірмою-постачальником «Світловодськ-Контакт» наш волонтер афішував себе і зізнався – навіщо нам стільки поліуретану, бо в зону АТО товар не хтіли відправляти, але на такий ефект, зізнаємося, не очікували…

готовая сеть

А тим часом плетіння маскувальних засобів триває. Сьогодні закінчили чергову сітку, яку чекає 26 артбригада і узялися працювати новий виріб для львівських десантників. Є охочі на допомогу?