"Генетичний код Бахмуту" дивує студентів-киян

"Генетичний код Бахмуту" дивує студентів-киян

Після закриття виставки у Верховній раді фотовиставки, створеної в нашому місті повністю на волонтерських засадах, вона була розміщена в стінах Київського університету імені Бориса Грінченка

Наша землячка Галина Шовкопляс, яка дуже активно допомагає в роботі громадської організації “Бахмут Український”, була одним з добровільних екскурсоводів-волонтерів на виставці в Верховній раді. Саме за її ініціативою фото бахмутських волонтерів, військових та людей, які вимушені були переселитися в Бахмут з тимчасово окупованих територій, тепер побачать студенти одного з вишів Києва.

14432952_305927906430356_4205789147610392164_n

Ось що написала Галина Євгеніївна про відкриття виставки:

“15 вересня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за ініціативи Інституту філології та волонтерів руху «Бахмут Український» відбулося урочисте відкриття фото-виставки «Генетичний код Бахмуту».

На виставці представлені фотознімки вишиваних костюмів, створених творчою майстернею «Оберіг» (м. Бахмут), які були продемонстровані наприкінці серпня цього року на фестивалі «Україна аристократична» (м. Радомишль).

Фото-виставку відкрила директор Інституту філології Олена Володимирівна Єременко. Супроводжувальними словами екскурсію представленими скарбами провели Галина Євгеніївна Шовкопляс (доцент кафедри світової літератури) та Говорун Надія Володимирівна (викладач кафедри англійської філології)”.