"Новий житель": інформаційний листок для переселенців – від "Бахмута Українського"

"Новий житель": інформаційний листок для переселенців – від "Бахмута Українського"

Протягом трьох місяців волонтери “Бахмута Українського” випускали інформаційний листок для переселенців Артемівська та Артемівського району “Новий житель”, у якому була сконцентровала найактуальніша інформація для ВПО.

Проблемою прифронтового містечка, у якому зареєстровано більше 80 тисяч переселенців, став “інформаційний вакуум”, коли про ВПО та для них знайти інформацію на місцевому рівні було неможливо, а члени приймаючою громади ставилися насторожено до нових сусідів. Вирішити ці проблеми ми спробували завдяки грантовому фінансуванню та співпраці із Агенцією у справах біженців ООН в Україні та Датською Радою у справах біженців. Наші волонтери створили інформлисток “Новий житель” та випустили друком шість номерів. Також були створені консультативна “гаряча лінія” для переселенців та група у соцмережі Facebook «Новый житель – Артемовск», де можна знайти найсвіжішу інформацію та усі версії інформлистка НЖ у електронному виді.

Розповсюджувалося видання як додаток до місцевої газети “Вперед”, а також адресно – в усіх соціальних та держзакладах, які працюють з переселенцями. За час проекту вдалося охопити близько 25 тисяч переселенцв та місцевих мешканців Артемівська та сел Артемівського району, що сприяло консолідації громади.

Дякуємо усім, хто допомагав нам успішно реалізувати цю ідею! Випуски НЖ в електронному виді ви можете знайти нижче.