"Валентинки" від дітей Бахмута вже у бійців та наших помічників-волонтерів

"Валентинки" від дітей Бахмута вже у бійців та наших помічників-волонтерів

Оголошуючи акцію по збору “валентинок” серед дітей-переселенців, волонтери “Бахмута Українського”, чесно кажучи, побоювались: а якщо дітлахи не захочуть робити подарунки бійцям чи волонтерам? Але виявилось, що ми помилялися:  яскравих листівок, зроблених маленькими рученятами, назбиралося дуже багато! 

По-перше, 12 батальйону передали листівки та “валентинки”, які назбирали волонтери на акції. Вони дуже зворушливо роздивлялись подарунки- бо дома у багатьох залишилися свої діти. 

св_вал_2[1]

По-друге, подаруночки поїхали у Київ- нашим чарівникам з “Надійного тила”, які опікуються дітками-переселенцями Бахмута. Та київським IT-шникам, які дві зими поспіль присилали теплі ковдри для найбільш нуждених сімей та бійців на передовій. 

А також ціла купа “сердець” поїхало у місто Кременчуг, у школу№20, учні та вчителі якої зібрали нещодавно теплі речі для діточок Бахмуту. З Кременчуга вже надійшли вітання: вони отримали подарунки! 

До речі, цими речами “Бахмут Український” поділився з хлопчиною, чий батько-бахмутчанин  загинув, захищаючи Батьківщину. Подарунки уїхали у Дніпропетровськ, де родина зараз мешкає.

Дякуємо також “Новій почті” за картку: всі подарунки надійшли безкоштовно!