Лист до міського голови щодо святкування Дня міста

Лист до міського голови щодо святкування Дня міста

“Дожилися   до самого краю…”

Програми Днів міст в Бахмуті і Слов’янську, що це – підтвердження, що владні структури впевнено нав’язують радянські традиції чи зовсім нічого не розуміють в культурі загальноміських свят?

Друзі, прочитайте програму свята міста Бахмута. Дуже нагадує сталінсько-брежневські свята. Ні військових немає в місті, ні поранених, ні переселенців… Ми будемо відплясувати в “пенной дискотеке”, а за 30 км будуть стріляти по нашим хлопцям і в лікарні , де, напевно, як завжди останнім часом поранені та хворі учасники АТО не зможуть спокійно спати від обурення та розпачу. Невже ми перестали бути людьми остаточно? Чи не треба схилити голови в день народження нашого міста перед більш ніж 500 учасників АТО, нашими земляками, помовчати з сім’ями загиблих і постраждалих, всією громадою щось зробити разом для вимушених переселенців?

А у Слов’янську ще цікавіше – “День м’яса”…

Якщо буде м’ясо, то обов’язково до нього буде чим запивати, буде запах на площі у святковий день, буде просалений папір…

Навіть не знаю що сказати. Дожилися…

Від багатьох небайдужих громадян міста та військовослужбовців ми написали і зареєстрували лист на ім’я міського голови. Ми не будемо це терпіти, ще є в Бахмуті люди, які будуть відстоювати свою гідність і гідність тих, хто зараз на нульовому рубежі, або на небесному дозорі!

Світлана Кравченко

Лист меру День міста 1

Лист меру День міста2