До Бахмута приїхали бійці, що захищали місто, та їх родини

До Бахмута приїхали бійці, що захищали місто, та їх родини
Співробітники Артемівського краєзнавчого музею провели для гостей міста – дітей і дорослих – цікаву екскурсію вулицями нашого рідного міста – одного з старіших міст Донбасу. В музеї також була підготовлена цікава зустріч з історією і сучасністю, з витонченим прекрасним і з військовими реаліями сьогодення.

музей1

 
Бійці , які визволяли місто від руського міра, теж побували в краєзнавчому музеї в новій експозиції, присвяченій АТО.

музей

Меморіальна дошка, яку виготовили за власною ініціативою бійці батальону “Донбас” в пам”ять про своїх побратимів, була передана до експозиції музею. За дорученням командира, її передав Андрій Иванов (позивний “Святослав”).

музей2

На пам’ять про подорож до Бахмута дітям воїнів, що визволяли місто від терористів, подарували книжки, які прийшли від творчого об’єднання та Сергія Жадана. Книжки передали бійці, що зараз боронять місто. 

дети1

На таких зустрічах розумієш, яка велика наша  країна, і які тісні її військові шляхи.  Цей колоритний чоловік  у військовій формі з фотоапаратом зараз носить на рукаві шеврон “Дніпро-1”. А в липні 2014-го він у складі батальону “Донбас” захищав незалежність України. Тоді його спальне місце було на третьому поверсі обстріляного будинку гуртожитку педагогічного училища, а зараз – поверхом нижче…

фотогр