На святі у селі Званівка плакали та співали (фото)

На святі у селі Званівка плакали та співали (фото)

У селі Званівка Бахмутського района відбувся масштабний двогодинний концерт, який на честь Трійці та Свята села подарували званівцям, військовим та гостям митці з села Бугаївка Ізюмського району. 

DSCN1042

Навіть вже “розпещені” різними культурними акціями та концертами волонтери “Бахмута Українського” та активісти “Правого сектора” були в захваті від концертних номерів звичайних сільских аматорів – дорослих та дітей.

DSCN1036

Вражав сучасний репертуар, дуже якісні та яскраві костюми, рівень виконання танцювальних та пісенних номерів. Особливі оплескі отримав інструментальний ансамбль, яким керує вже більше півстоліття дуже харизматичний музикант.

DSCN1045

Маленькі званівчані, предкі яких колись були депортовані з Західної України на Донбас, почувалися на концерті дуже впевненно, підспівували та підтанцьовували артистам. 

DSCN1035

Пісні та зворушливі вірші розчулили слухачів, а коли пісню “Два кольори” для матерів бійців виконали матусі Званівки, плакали навіть кремезні чоловіки.

DSCN1046

“Бахмут Український” обмінявся контактами з талановитими митцями , щоб пригласити їх за нагоди до нас – бахмутчані обов’язково оцінять рівень виступу!    

DSCN1040