У Бахмуті готується унікальний показ на День вишиванки

У Бахмуті готується унікальний показ на День вишиванки
Творча майстерня “Оберіг” міста Бахмута та громадська організація “Бахмут Український” готує до Дня вишиванки 19 травня святковий показ традиційного та сучасного українського одягу. Йдуть репетиції та кропітка робота по створенню костюмів.

31.03.16 003

Ідея створення колекції і демонстрації зразків українського традиційного та сучасного одягу належить майстрам творчої майстерні “Оберіг” м. Бахмута.  В реальзації цього незвичного проекту беруть участь друзі творчої майстерні: творча група міського Народного дому, студенти та викладачи Горлівського інституту іноземних мов, майстри бісероплетіння та швеї, люди самих різних професій і різного віку, яким притоманне природне почуття краси та бажання кожен день робити щось для поширення високої культури українського народу.

31.03.16 005

Мета створення і демонстрації колекції – показати унікальність, різноманітність, красу стрію нашого народу і привернути увагу до свідомого вжитку його елементів у повсякденному виборі сучасного одягу.

31.03.16 001

Бути людиною, це, по-перше, любити землю, яка тебе вигодувала, і знати ії культуру. Бути українцем – це належати до нації висококультурних  і красивих у всіх відношеннях людей.

31.03.16 006

До показу можна долучитися зі своїми елементами костюму та вишиванками. Наші майстрині допоможуть доповнити ваш образ, який гармонійно розкриє твою любов до краси, народженої на рідній землі. Загальна репетиція 13 травня. Телефонуйте: 0961265313

31.03.16 015 (1)