"Бахмут Український" дякує фармацевтам

"Бахмут Український" дякує фармацевтам

Напередодні новорічних свят привітали з наступаючим Новим Роком та передали ПОДЯКИ від «Бахмута Українського» нашим благодійникам з м. Лубни (ПАТ «Лубнифарм») та з м. Харкова (ТОВ «Аромат»)

Окрім ПОДЯК та артемівського шампанського , нашим друзям були відправлені ляльки-мотанки від народних майстрів Світлани Кравченко та Наталі Роменської. Дітки з Часів Яру змайстрували ялинкові прикраси, чим розчулили наших друзів до сліз!

Керівництво та співробітники цих підприємств на протязі 2014-2015рр систематично підтримували нашу Армію , допомагали волонтерам та військовим у боротьбі з ворожою навалою. Ми дуже вдячні цим людям за те, що вони не робили вигляд, що в країні нічого не відбувається, не гнались за прибутком, а віддавали останнє. За їхні кошти були придбані безпілотники, тепловізори, берці, форма, екіпіровка та обмундирування. Після роботи вони нарізали овочі, сушили супи та борщі для передової. Зі складів підприємств систематично відавнтажувались і продовжують віжвантажуватись медикаменти, перев’язувальні матеріали, миючі та косметичні засоби, засоби особистої гігієни.

В особі цих людей ми придбали справжніх друзів , на яких можемо розраховувати в найскрутніші хвилини нашого життя. На таких людях тримається світ і наша Україна.