Волонтери допомогають прикордонникам та бійцям 25 бригади. (ВІДЕО)

Волонтери допомогають прикордонникам та бійцям 25 бригади. (ВІДЕО)

Днями волонтери ГО “Бахмут Український” відвідали прикордоників та бійців 25 бригади з подарунками від патріотів Бахмута та Київа.

Зокрема бійцям до 25 бригади було передано матраци, що зібрані та передані від волонтерів та патріотів Київа.

У наметі

Воїнам доводиться терпіти важкі тяготи служби, мешкати у наметах та непистасованих приміщеннях, тож матраци стануть у нагоді.

kimnata1

Вдячні бійці написали на прапорі слова подяки.

podyaka-na-prapori

За домовленістю з ТОВ “Глас Трьош Артемівськ” і особисто з директором  отримано без оплати 540 пог. м. плівки відрізної світлорозсіючей. Плівка призначена для потреб підрозділів ЗСУ.

plivka

Для прикордонної застави передані приправи для кухні і кілька маленьких прапорців зі складу.

prypavy

25 березня 2016 року до 7 підрозділа 25 бригади ЗСУ від волонтерів Громадської організації та Волонтерської групи “Бахмут Український” передана допомога плівкою від Бахмутського підприємства “Глас Трьош Артемівськ”. Щиро дякуємо директору підприємства Тетяні Михайлівні Будріс за чуйність і підтримку. Плівка бійцям знадобиться для перекриття бліндажів та інших комунікаційних споруд.

plivka1

Також бійцям передали прапорці, які з радістю встановили на військовий автомобільний транспорт. А ще передані книжечки. “Духовний бронежелет воїна”. Книжечки розбирали солдати, і кожен ховав її ближче до серця, з молитвою…

praporci-ta-knygechky

Зі складу БУ передані старі речі ганчір’я, для протирання техніки від бруду та мазуту. Речі нібито не суттєві, але дуже потрібні.

Із маленького складається велике.