"Бахмут Український" запросив малечу на Свято вдячності!

"Бахмут Український" запросив малечу на Свято вдячності!

Сьогодні ГО Бахмут Український провів Свято Вдячності до Дня Закоханих! Малеча міста Бахмут та дітки переселенці з окупованої території своїми руцями робили валентинки та присвячували їх воїнам-захисникам, волонтерам та переселенцям на вибір.

14-1

Дітлахи самі вручали власні вироби бійцям, які проходили неподалік від міста проведеня заходу. Валентинки дістались і місцевим волонтерам. За це діти отримали солодощі, які приїхали від наших добрих чарівників з “Надійного тилу”.

14-2
Висловлюємо подяку Віктору Зіпіру за високий рівень облаштування місця проведення заходу та допомогу з друкованими виробами.

14-3
Дякуємо: Володимиру Дериведмідю, Ользі Мясниковій, Олександру та Олені Гончаровим, Тарасу Ковалю.
За ідею заходу подяка Єлізаветі Гончаровій, Ользі Мєщєряковій та Гаяне Авакян.

14-4
За допомогу у проведені заходу дякуємо: Надії Устиновій, Володимиру Курило, Олені Лавренко , Анжелікі Бороздіній, Сергію Гончарову, Козловським Миколі та Валентині,Тетяні Яхонтовій, Сергію та Катерині Мирошниченкам.
Окрема подяка Світлані Кравченко, Наталі Роменській та Роману Зубу за чудові вироби, зроблені власноруч.

14-5
Подяка висловлюється чудовому колективу Горлівського ВНЗ з іноземних мов. Дівчата та хлопці – ви чудові!
Окрема подяка родинам переселенців, які вже не вперше допомагають “Бахмуту Українському”- Майорових, Цегельник, Черепанових-Сторож, та наймолодшим помічницям: Єліні Гончаровій, Софії Мєщєряковій та Софії Козловськой, Катерині Черепановій, Павлу Майорову та маленькій Софії Лапуновій, яка допомагала матусі робити пиріг з вишнями:)
Дякуємо всім, хто долучився до свята!

14-7

Більше фото та відео про свято шукайте на нашій галереї.