Пішов з життя керівник "Бахмута Українського" Сергій Олексійович Гончаров

Пішов з життя керівник "Бахмута Українського" Сергій Олексійович Гончаров

Пішов з життя Сергій Олексійович Гончаров, який більше двох років керував нашою громадською організацією “Бахмут Український”. Стан здоров’я Сергія Олексійовича різко погіршився два тижні тому. Його не стало зранку 26 березня, у Дніпрі, де за його життя боролися найкращі медики у Обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

Сергій Олексійович був людиною із загостреним відчуттям справедливості і допомагав усім, хто як і він боровся за неї. Він одним з перших в Бахмуті вийшов на ходу із українськими прапорами за проголошення незалежності нашої країни. І був у авангарді, коли українській армії була потрібна допомога волонтерів, щоб протистояти російській агресії на Донбасі. Він приймав у своєму будинку і військових, і переселенців. Активно виступав проти корупції та влади олігархів. Добивався справедливості у судах, щоб в Бахмуті з’явилася вулиця Дмитра Чернявського, і в багатьох інших справах.

Це жахлива втрата для “Бахмута Українського” і всього міста, яке він щиро любив і робив все, щоб воно було вільним і кращим.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким пана Сергія. Наш щирий друг і побратим, світла пам’ять Вам!