rМи розуміємо, що учасники бойових дій, як і раніше, потребують підтримки, перш за все, інформаційної. Учасники бойових дій мають право отримати від держави земельну ділянку під забудову. У кожного виникає у зв’язку з цим багато питань, бо ситуації різні.r
rНагадуємо, що Всеукраїнська громадська організація “Об’єднання дружин і матарів учасників АТО”, з якою “Бахмут Український” давно співпрацює може надати необхідну консультаційну допомогу. Звертайтесь:r
rкерівник Бахмутської філії Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання дружин і матарів учасників АТО” Тетяна Львова тел.0958829983r
Кожен учасник АТО моє право на земельну ділянку
![Кожен учасник АТО моє право на земельну ділянку](https://bahmutukr.org/wp-content/uploads/2017/11/54-004-633x475.jpg)
Бахмут Український
Читати також
Бахмут Український
Бахмут Український