На День захисника України допомогу отримав батько загиблого воїна

На День захисника України допомогу отримав батько загиблого воїна

В святкові дні дуже важливо не забути тих, завдяки яким ми маємо можливість святкувати. Особливо, якщо захисник загинув, а його рідні потребують допомоги. 

За офіційними даними четверо наших земляків загинули, перебуваючи в лавах ЗСУ під час АТО. Двоє поховані на місцевому кладовищі, один- в селі Бахмутського району. А один воїн, що загинув під час Іловайського котлу, так і залишився на великому кладовищі у Дніпрі, бо його ідентифікували тільки завдяки ДНК-експертизи. 

В Бахмуті в одного з загиблих залишився дуже літній батько, якому в цьому році виповнилось 80. Чоловік мешкає сам, не приймає жодних офіційних делегацій, не розповідає всім про свого сина. Його можна зрозуміти- він втратив свою підтримку та надію, найдорожчу людину. 

Волонтери “Бахмута Українського”, поважаючи бажання чоловіка не бути центром уваги, через керівника ОСББ передали йому смачні привітання: продукти, які навряд літня людина може дозволити собі кожного дня. Це найменше, що ми можемо зробити, щоб підтримати людину, яка виховала справжнього героя своєї батьківщини. 

Дуже дякуємо братам Слабим з далекої Америки, завдяки допомозі яких ми можемо підтримувати бітьків загиблих бійців.