Айдар подякував “Бухмуту Українському” за оплату послуг по обслуговуванню їх автомобіля:
“Дякую патріотам м.Бахмут за оплату зварювальних робіт в автомобілі, який більше року служить разом з нами. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до нас. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє України. Хай Господь сторицею віддячить за Вашу підтримку і за частку душі, подаровану нашим бійцям!”
А ми у свою чергу, дякуємо нашім помічникам із Америки, братам Слабим, за можливість допомагати справжнім патріотам!
Бійці "Айдару" подякували за допомогу
![Бійці "Айдару" подякували за допомогу](https://bahmutukr.org/wp-content/uploads/2017/08/20937941_715096648683311_934711470_n-633x475.jpg)
Бахмут Український
Читати також
Бахмут Український
Бахмут Український