Спецназ отримав коштовні речі!

Спецназ отримав коштовні речі!

Українці не залишають свою армію без допомоги. Так, хтось долучається лише на одноразову акцію, когось вистачає на кілька внесків, а є і постійні помічники.

Початок року вийшов напрочуд вдалим. Представниця української діаспори, постійний спонсор ЗСУ пані Леся з Австралії для чергових потреб нашої армії вислала 1000 $ США. І то як це великі гроші у перерахунку на гривню, а люди за кордоном – законослухняні і скрупульозні, звіт мав бути суворим. З-поміж усіх військових чітко і відповідально звітують у т.ч. й фінансовими документами щодо прийняття на баланс підрозділу тих чи інших технологічних принад тільки спецназівці третього полку. Відповідно, допомога традиційно пішла саме туди.

Звітує волонтер “Бахмуту Українського” Віктор Горобець: – Цього разу хлопці спитали автонавігатор від Garmin з картами по Україні і відеореєстратором у комплекті. Файна річ. Вони такі час від часу позичають у «Альфи» СБУ – на операції… На решту, якщо вийде по грошах, маленькі наручні GPS навігатори. Одна така річ, як автонавігатор коштує 10 661 гривню. І це за цінами 2015 року. Наручний Garmin 401 – у два з половиною рази дешевше, а 301-ша модель – 3400 гривень. Плюс попросили додатково карти пам’яті на GPS з максимально можливим обсягом. За їхніми словами, для військових фірма надає такі речі безкоштовно. Ну гаразд!

Згідно цін, які фігурували на сайті офіційного представника я мав чудово влізти у кошторис на 25000 гривень, але не так сталося, як гадалося. Спочатку мене спробували переорієнтувати на купівлю «після 8-го січня», бо там будуть нові класні речі і, можливо, знижки. На це я не повівся, бо долар лізе вгору і ціни, логічно, теж «повеселішають». Далі виявилося, що 401-ї моделі – немає у продажу, а наручний GPS 301-ї моделі лишився в єдиному екземплярі. Довелося переграти номенклатуру і замовити 2 автомобільні Garmin nuviCam з відеореєстратором і картами України, ну і той один 301-й. На все про все – 24727 гривень, якщо карти пам’яті йтимуть безкоштовно. Але фірма знову почала варити воду, загиливши за дві карти пам’яті додатково майже 2800 гривень. І при тому – жодних скидок. Хоча той же 301-й наручний Garmin фігурує, як товар на розпродажу за договірною ціною… Одним словом кошторис трохи більший за 27500 гривень викликав підозру і я звернувся по консультацію до добрих людей, які нещодавно відчутно знизили ціну на камуфляж varan camo. І тут випала вдала оказія: вони на Різдво якраз їхали до столиці і охоче зголосилися допомогти… Хто б що не казав, а Україна і світ навколо таки міняються! Якби два роки тому мені сказали, що я під чесне слово пару разів на рік отримуватиму такі гроші з-за кордону, і так само у свою чергу роздаватиму їх силовикам зовсім не на хабарі – у найближчій божевільні розірвало б телефон.

Отже їхній візит на фірму виявив, що 301-шу модель краще не брати, бо вона зліплена з чого прийдеться, і картами пам’яті, які мені намагалися всунути за високими цінами, фірма не торгує від слова «зовсім» і взагалі нічого про таке не чула. Тим часом на сайті оновилася інформація і автомобільні автонавігатори, які прийшли у новому році, мають ціну дорожчу майже на тисячу за кожен, що само по собі дуже сумно.

Але врешті решт «добрі люди» якимось дивом узяли на передані 25 000 гривень цілих три автомобільні навігатори за ціною, яка відчутно перевалила за 30 000. При чому, усе як годиться: офіційно і з чеком. І навіть здачу привезли у кілька сотень… Сказано: майстри своєї справи. Таким чином, вже вранці дев’ятого січня замовлені засоби були передані офіцерам третього полку спецназу в обумовленій точці перетину маршрутів! Величезна подяка усім хто допомагає Україні у боротьбі з агресором!