Правила для бійців!

Шановні бійці! Ознайомтесь з правилами роботи “Бахмута Українського”

  1. Ми – альтруїсти. Тобто волонтери “за свій кошт”. Також залучаємо фінанси аналогічних безкорисливих патріотів України. За нами не стоять потужні фінансово-промислові групи і успішні бізнесові компанії. Відповідно, допомогти “одразу усім і багато” – не спроможні. Враховуйте під час прохань.
  2. “Бахмут Український” не є всеукраїнською потужною розпіареною організацією з розгалуженою мережею збору пожертв з одного боку і пунктів допомоги по всій зоні АТО – з іншого. Тому допомога на віддалені ділянки надходить не так швидко, як нам усім хочеться і частіш за все – поштою або самовивозом. Пам’ятайте це.
  3. Під час складання потреб майте на увазі близькість лінії фронту до міста – в пріоритеті допомога на передовій та у шпиталі.
  4. Допомога військовим здійснюється виключно у рамках наших можливостей, які суттєво обмежені кризою і війною. Охопити повний спектр потреб ЗСУ і НГУ просто не в змозі.
  5. Здебільшого наша допомога військовим – адресна. Ми не висилаємо велетенські вантажі “на усю бригаду кудись на хутор”. Для отримання допомоги мілітарного характеру військовим добре сприяє репутація підрозділу, адекватність потреб, чітка конкретизація необхідних речей, фактор особистого знайомства.
  6. Свою волонтерську діяльність ми починали з часів окупації міста. Наша організація виросла з підпілля, її представники реально ризикували, тому добре розуміються у темі. Звідси висновок: нам можна довіряти, а намагатися здурити – не варто.
  7. Будь-яка допомога з боку меценатів – вітається.