Спецназ отримав потрібні прилади

Спецназ отримав потрібні прилади

Волонтер “Бахмута Українського” Віктор Горобець звітує про масштабану допомогу спецназу 3-го полку:

Нарешті завершилася кількамісячна епопея зі збору коштів на купівлю двох автонавігаторів з відеореєстраторами для вояків спецназу 3-го полку. Закуплені технологічні засоби дісталися 2-му загону полку – тому самому, який влітку 2014 відстояв Бахмут, перебуваючи в оточенні на наших військових базах… Також до автонавігаторів були придбані додаткові швидкисні карти пам’яті. Інформація з цих відеореєстраторів через супутникову антену одразу йтиме в Генштаб ЗСУ в режимі реального часу. Подібну систему спецназівці ГУР перейняли у бійців «Альфи» СБУ і активно впроваджують у себе. Загалом за час з початку цього року ми передали вже 5 таких приладів. Бійці дуже дякують за допомогу усім помічникам ЗСУ: з усіх куточків України і діаспори з-за кордону. Долучаюся до них і я: низькій уклін усім, хто допоміг у зборі коштів для чергової потреби нашим захисникам!

спецназ-апрель2
Отже, загальний баланс зі збору грошей:
Віктор Горобець (Бахмут) – 6000 грн
пан О.П. (Харків) 3000 грн
Костянтин Малахов (Дніпро) 3000 грн
Лілія&Олександр (Бахмут) – 200 грн
пан В.С.Л. (Києв) – 500 грн
пан Д. (Чернігів) – 4500 грн
Оксана Олександрівна Шевченко (Київ) – 1000 грн
Олег К. (Барселона, Іспанія) – 30 € = 879 грн
Оксана Собко (Київ) – 350 грн
Плюс «добрі люди» традиційно допомогли транспортними послугами, а також зі знижками на товар.
Таким чином, загальними зусиллями вдалося зібрати: 19 429 грн.
Автонавігатори від фірми «Навіоніка» – офіційного дилера Garmin потянули на 17782 грн.
Карти пам’яті на 64 гб у «Розетці» були придбані за 992 грн.
На жаль, хлопці з третього полку на той час перебували на навчаннях «Весняний грім 2016», тому особисто передати подарунки мені не судилося – довелося пересилати товар «Новою поштою». Вартість чого потянула на 60 грн.
Акт приймання-передачі 2-му загону 3-го полку спецназу вищезгаданих “плюшок” дисципліновано був висланий у стислий термін нашими підшефними.

спецназ-апрель3
Решта після закупівлі товару і його пересилки склала 595 грн. Цей залишок піде на збір коштів для нового проекту або інших потреб нашої волонтерської організації.
Хочеш допомогти Збройним Силам України? Долучайся!
П.М. До речі, користуючись нагодою, вітаємо колишнього командира цього самого 2-го загону 3-го полка полковника Олександра Сергійовича Трепака – легендарного “Редута”, героя України, який крім оборони Донецького аеропорту, також приймав участь в операціях і у нашому Бахмуті, отримавши тут своє перше поранення, з призначенням на посаду командира 3-го окремого полку спеціального призначення – військової вдачі, сил та беззаперечних перемог завжди і всюди!