Львівський шоколад смакує бахмутським малюкам!

Львівський шоколад смакує бахмутським малюкам!

Волонтери “Бахмута Українського” передали речі, памперси (від “Надійного тилу”), ліки та львівські солодощі (від Дмитра Лідера) малюкам, які мешкають у Новолуганському та переселенцям з Бахмута.

Родина, в якій виховується четверо дітей ( підліток, два малюка до трьох років- близнюки та новонароджена дитина) отримали памперсів на всіх трьох та харчування! А також автівку, якою дівчинка, що прийшла до складу “Бахмута Українського” разом з батьком, обіцяла ділитися з братиком. 

новолуганка1

До новонарождених малюків в Новолуганське поїхали памперси та сорочки, для матусь- взуття, а для сільских малюків, що зараз, нажаль, лікуються у бахмутській лікарні, волонтери передали ліки. Для онкохворої жінки передали півпачки дорослих памперсів, які дуже важко придбати в прифронтовому Новолуганському. 

новолуганка2

Ще одна родина отримала памперси, за якими прийшов “справжній чоловік”. Бо усі дорослі, навіть на руках з 8-місячною дитиною, працюють: кажуть, не будуть сидіти, склавши руки. До речі, хлопчина теж отримав шоколад зі Львова. Сподіваємось, колись він сам буде мандрувати країною! 

новолуганка4