Допомога дійшла до села

Допомога дійшла до села

Памперси, вологовсмоктуючи пелюшки, дитяче харчування, одяг, іграшки та засоби гігієни отримали переселенці села Званівка, які з різних причин не можуть постійно “чергувати” на пунктах видачі гуманітраної допомоги. Допомога прийшла від наших чарівників – “Надійного тилу” .

Бабусі, яка вже більше року не виходить на вулицю, волонтери передали пелюшки. Зазвичай, у таких випадках не дуже ввічливо фотографувати, тому пелюшки були передані онуку, що опікається старенькою. 

двое деток

А ось сестрички Ксюша та Олександра фотографувалися з задоволенням. Особлива молодша, яка народилась майже у свято- 9 березня. Дівчинкам привезли памперси, харчування, великий конструктор, одяг та засоби гігієни для новонародженними. Ростіть великими, дівчатка!  

одна детка

Маленька Тетянка, яка через хворобу не може ходити, дуже зраділа великому жовтому зайцю, та почала гратися прямо на полу. Матуся сподівається, що дівчинка буде гратися зі своєю старшою сестричкою, коли та повернеться зі школи. А сама мама зраділа памперсам та пелюшкам, які, ой, як потрібні, для хворої Тетянки. 

Робіть добро! Це приємно!