Звіти про надходження

Від Ісаєвої Наталі Сергїївни надійшла чергова допомога у сумі 300 гривень.

Дякуємо! Завдяки Вам ми можемо підтримувати наших військових!r

Від братів Слабих з Америки ми отримали чергову допомогу в розмірі 300 доларів. Дякуємо, друзі- гроші йдуть на потреби військових на передовій.

Від Наталі Сергїївни Ісаєвої надійшла чергова допомога для бійців у сумі 300 гривень. Велика подяка пані Наталі за систематичну фінансову підтримку! 

  Кілька днів тому ми отримали від дітей київської школи № 120 дві палети різних речей, а також малюнки та листи до школярів Донеччини. Деякий час ми розмірковували, як краще розпорядитися всім цим багатством. І було таки чим: там і одяг. і взуття для дітей різного віку, книжки. альбоми і ще багато чого. Та все ж головне – це листи дітей, які чекають на відповідь.

Сьогодні весь цей скарб поїхав до дітей с. Клинове в школи та дитсадок. Дякуємо начальниці РайВО та директорам шкіл за співпрацю.r r  Тепер ми знаємо, що в Києві діти отримають листи- відповіді.r r Фото буде трохи згодом. r r  А ми ще довго розбирали та розкладали нові пакунки з речами, які вже чекають на своїх нових господарів.r r  Дякуємо всім, хто нам довіряє і допомагає.

ВІд братів Богдана та Ярослава Слабих надійшли 8 035 гривень для допомоги військовим та переселенцям! Дякуємо нашим постійним помічникам- низький уклін він всіх українців!

Наші партнери ТОВ ” Лубнифарм” відправили Новою поштою декілька упаковок оксолінової мазі (використовується в якості профілактики від грипу та застуди)

Звіти про витрати